Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idegen nyelv érettségin,...

Idegen nyelv érettségin, nyelvvizsgán mennyire kell sokat, folyékonyan beszélni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beszédes típus, hiába próbálom magam megerőltetni nem tudok többet beszélni. A párbeszédekkel, szituációkkal semmi problémám, viszont az önálló témakifejtés, mikor elő kellene adnom egy kis monológot, az már gondot okoz. Egyszerűen ez nekem abszolút természetellenes...magyarul sem menne. Az mekkora baj, ha kifejtem a véleményem az adott témával kapcsolatban, viszont nem töltöm ki az időt, viszont minden, amit mondtan értelmes és helyes?
2017. ápr. 29. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
az időt ki kell töltened... ha nem teszed, esetleg belekérdeznek, de ha nem folytatod utána magadtól mikor témakifejtés van, az bizony elég nagy baj.
2017. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!