Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC áprilisi nyelvvizsga...

TELC áprilisi nyelvvizsga eredmények?

Figyelt kérdés

Részt vettem a 2010. április 17. nyelvvizsgán Német B2 szintű nyelvvizsgát írtam.


Tegnap néztem az eredményeket:


1. szóbeli részpontszám 25

2. szóbeli részpontszám 25

3. szóbeli részpontszám 25

Hallgatás részpontszám 42. 5

1. írásbeli részpontszám 50

2. írásbeli részpontszám 24

3. írásbeli részpontszám 0

Összpontszám 191. 5

Eredmény A


Nagyjából az lett amire számítottam, de a levélírásnál 0 pontot kaptam.

A pályázós levelet választottam, mindent faszán megírtam, címzett, dátum, megszólítás stb. és a pontoknak megfelelően megírtam a pályázólevelet.


Valakinek esetleg nincs ötlete, hogy ez mi lehet? Elírás esetleg, vagy elkeveredhetett a levelem, és ezért úgy tekintették, mintha nem is írtam volna?


Az tuti hogy ez valami tévedés, mert 0 pontot nem kaphattam rá, arról írtam, amiről kellett, ez 100%!


Várom az ötleteket.


2010. máj. 15. 06:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hétfőn bemegyek a TELC vizsga jelentkező helyre, és megérdeklődöm, hogy pontosan akkor mi is történt.


Tegnap felhívtam a tanárnőt aki tanított, és mondta, hogy már volt egy hasonló eset, hogy a tanítványa is 0 pontot kapott, de ő nem kérte a felülvizsgálatot.


Viszont én biztos vagyok a dolgomban, szóval intézkedni fogok, és felülvizsgálatot kérek.


Mindig valami közbejön, amikor nem kellene.. ilyen az élet :S

2010. máj. 15. 11:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia,


végülis mi történt??


mert én is voltam a telc-nél... elöször 5 pont kelett volna , h meglegyen .. másodszor meg lenullázták. Hülye voltam mert nem mentem be.. de én is arrol irtam amiröl kellett...


és valóban itt csak a pénz:S a telc egy kap@p szar lett.. én is akk voltam mikor kezdett "divatba" jönni.. hát pofára is estem azóta csak fél nyelvvizsgám van ( ja és ki se küldték). most fogok elc.re menni. jah ez is b2 német volt.


én arra jöttem rá, h csak akk szabad elmenni, ha az ember biztos a dolgában mert már sok pénzt bukott...


a kétnyelvüeknél meg teljesen a tanárra vagy bizva. c1-en ismét pár százalék választott el, de az irásbelimet teljesen lepontozták a szövegértésnél! és a közvetitésnél! pedig a forditás megy jobban. minden szarba belekötnek.


meg kell gondolni.....................

2011. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!