Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mit jelent? Az irasjeleket...

Ez mit jelent? Az irasjeleket nem hiszem, hogy jol hasznaltam, mert hallas utan irtam (? )

Figyelt kérdés
Come on over in my direction so thankful for that it's such a blessing turn every situation into heaven oh you are my sunrise the darkest day. Got me feeling some kind of way make me wanna savor every moment slowly, slowly. You fit me tailor-made love how put it on. Got the only key know how to turn it on. The way you nibble on my ear the only words i wanna hear baby take it slow so we can last long.

2017. máj. 7. 15:24
 1/3 anonim válasza:

Fogadd meg a tanácsom/Gyere az irányításom alá.

Nagyon hálás vagyok érte, ez egy olyan áldott ,,igen".

Változtass minden helyzetet paradicsommá, igen.

Oh te vagy...

Nekem a napkelte a legsötétebb napokon.

Éreztess velem valamilyen módon.

Tégy róla, hogy minden pillanatot lassabban akarjak kóstolni/érezni, lassabban.

Hát nem tudom mennyire helyes, de valahogy így fordítanám :D


Te megfelelsz nekem, egy testreszabott szerelem, milyen (otrombán) hízelegsz.

Megvan a kulcsod, tudod hogyan indíts be.

Ahogyan harapdálod a fülemet, a bizonyos szavak amiket hallani szeretnék.

Baby lassíts, így sokáig kitartunk.

2017. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok...a "Tégy róla..." utáni mondat elcsúszott, az nem a szövegbe akart menni :D
2017. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Olyan okos vagy, nekem ez a sok kis szo forditas nem megy
2017. máj. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!