Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Katedra vagy Oxford nyelviskol...

Katedra vagy Oxford nyelviskoláról személyes tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés

Ahol lakom, csak ez a kettő van. Szeretnék egyéni nyelvtanfolyamra menni a saját időbeosztásom szerint.

Katedra oldalán nem igazán találtam arról információt, hogy csak egyben vagy részletekben is tudok fizetni, illetve mikor mennyit kéne. Be szeretnék menni személyesen megkérdezni, de olvastam pár csúnya véleményt róluk és ha valóban olyan rossz, akkor lehet nem hagynám rábeszélni magam.

Az Oxfordnál meg az nem egyértelmű, hogy van-e lehetőség az én szabadidőben tartott egyéni tanfolyamra is.

Előre is köszi.


2017. máj. 15. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy melyik város, de én Szolnokon voltam az Oxfordban és nekem ők szinpatikusan voltak, szerettem ott tanulni. A katedráról én is elég sok rosszat hallotam viszont tapasztalatom csak annyi van, hogy nem indították a tanfolyamot amire befizettem (ez máshol is előfordul, ha nincs meg a min. létszám)
2017. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg pont a szolnoki katedráról tudok pozitívan nyilatkozni. Oda járok jelenleg is, felkészült oktatók, modern, minden igényt kielégítő felszerelés.
2017. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!