Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan valaki/annak ismerős...

Van olyan valaki/annak ismerőse aki fel van mentve angolból?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ismerős is jó akkor nekem van.
2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pesze az is jó, csak annyi hogy tudta ezt elérnie hogy egy nyelvet tanuljon?
2017. máj. 19. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm. neki orvosi papírja van arról hogy debil
2017. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Tanulni tanulja, szóval bejár órára, de az osztályozás alól fel van mentve, mert papírja van róla, hogy diszlexiás.
2017. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, nem csak arról, hogy diszlexiás, hanem arról is, hogy emiatt a pszichológus és/vagy logopédus azt javasolja, hogy mentsék fel az osztályozás alól. És így a szülő kérésére az igazgató tényleg fel is mentette.
2017. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én fel voltam mentve, vagyis még az is amit az elöttem lévő mondott az is rám is tartozik.


De most hogy kiköltöztünk Londonba, most már csak röhögni tudok azon ,hogy miért nem ment az angol...

2017. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felmentés azért kell egyeseknek, mert egész más, ha angol nyelvi közegben "tanulja" az ember. Ott nem is igazán tanulja, csak ráragad. Úgy könnyű.
2017. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!