Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van az alábbi mondat...

Hogy van az alábbi mondat angolul?

Figyelt kérdés
Adrienn jelenleg nem dolgozik a cégnél, szülési szabadságon van. Legyen szíves felvenni a kapcsolatot Ferenccel, elérhetőségei valamelyikén (mail, tel)

2017. máj. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Valaki ellenőrizze,amit írtam,mert nem biztos,hogy jó,csak volt benne,ami nekem is fontos és jó lenne ha tudnám,gondoltam megküzdök vele.


Adrienn is currently out of the office due to maternity leave. Please get in touch with Ferenc through one of the followings:

2017. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Adrienn currently isn't working at the company, she is on maternity leave.

Please contact Ferenc through email or by phone.


(Amugy vigyazni kell, mert tobb orszagban mar nem irjak oda miert nincs a cegnel per pillanat, nem is legalis. Eleg annyi, hogy "currently not available").

2017. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adrienn is currently not available. Please, contact Ferenc via email or phone
2017. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!