Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol gazdasági szaknye...

Melyik angol gazdasági szaknyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés

A diplomám átvételéhez van rá szükségem, ezért egyre inkább égetővé válik.

A tudásom megüti a középszintet,mert a beszédkészségem jó,de a nyelvtan és a hallás utáni értés nem az erősségem.

Melyik könnyebb? Kitex? Zöld út? Euro pro, Gazdálkodó?

Mennyire teljesíthetőek?

Várom a tapasztalatokat,aki esetleg már volt ezeken.

Köszönöm,ha tudtok valódi, komoly választ adni!



#gazdaság #szaknyelv #kitex zöld út nyelvvizsga #euro pro gazdálkodó
2017. máj. 26. 21:49
 1/2 anonim válasza:
Szia. Érdeklődni szeretnék, ha idő közben letetted a nyelvvizsgát, hova mentél és mit tapasztaltál? :)
2022. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Még 2017-ben tettem le a vizsgát, végül a Zöld útra esett a választás, ez komplex nyelvvizsgát ad. Előtte elvégeztem egy célirányosan, erre felkészítő, rövidebb tanfolyamot. (szerintem bármelyiket választod, akkor érdemes elmenni, mert az arra jellemző

specifikus feladatokat gyakoroljátok). Nekem elsőre sikerült.Remélem tudtam segíteni,bár azóta sajnos nem követem mi a helyzet?

2022. ápr. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!