Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék angolokkal levelezni...

Szeretnék angolokkal levelezni, lenne valaki aki kijavítaná a mondataimat?

Figyelt kérdés

az írjon már privbe

csak pár alap mondat, de még csak nagyon kezdő angol vagyok és ezzel is szeretnék tanulni

köszönöm:)


2010. máj. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ajánlhatom, inkább a levelezőpartnered kérd meg, hogy kijavítva küldje vissza a leveled. Egy angol anyanyelvű nyilván pontosabban javít. Anno én oroszul leveleztem így, nagyon sokat tanultam belőle.
2010. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia!


én amit tudok ajánlani az a külföldiekkel való levelezés. Most már itt a net, és rengeteg olyan oldalt tudsz találni ahol bármilyen nyelven bárkivel tudsz levelezni.


pl én itt sokat voltam: [link]


jó kis interaktív oldal és itt bizony amerikaiakat meg briteket is tudsz találni. hasznos tippek is vannak, meg új szavak. ha gondolod nézd meg:-)

2010. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!