Angol érettségi?

Figyelt kérdés
Mit érdemes segítségül használni? Vajon egy kettes összehozható szóbelin, nem az erősségem a nyelv sajnos, biztos hogy összefogom a keverni a dolgokat. 2-es a cél.
2017. jún. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
de érettségin kiadják elöre a témákat, nem? ráadásul hétköznapi dolgokrol kell beszélni. tanulj meg mindegyikhez pár mondatot. én sem vagyok nagy angolos, igazábol nem is értettem a végére, hogy miröl beszélgettünk, de ilyenkor nyilván inkább felfelé kerekiti a jegyet. valamint talán nem is 50-50%ban van az irásbelivel, csak az a cél, hogy legalább megszolalj. amugy ha összekevered a dolgokat, használj szineket. egyik témát pirossal ird le, másikat zölddel. aztán ha megkapod a témát, jobban eszedbe fog jutni, hogy ez a zöld téma volt, amiben ez, ez meg ez volt irva.:)
2017. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen segédeszközt sem használhatsz a vizsgán, és ha nem akarod, hogy meghúzzanak, akkor nem is próbálkozol.
2017. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig meg szokták adni a témaköröket. Kicsit nézd át őket, gyűjts össze pár gondolatot, amit el tudsz mondani, meg ha valamilyen témához nem tudnál hozzászólni, akkor nézz utána egy kicsit, nézd meg a szókincset. Meg tanulj meg pár jól hangzó kifejezést, kötőszavakat, stb.
2017. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem osztálytársam végigpuskázta az érettségi kidolgozási idöt, és nem bukott le.:D ettöl függetlenül ne erre alapozz. a legjobb akkor lenne, ha a saját szavaiddal fogalmaznád meg és nem netröl irnál ki válaszokat, mert ugy sokkal gyorsabban meg tudod tanulni. ha nagyon nem megy, menj el angol tanárhoz, dolgozzátok ki együtt.
2017. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!