Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szakközépiskolába menyire...

Szakközépiskolába menyire nehéz az angol?

Figyelt kérdés
Általánosba németes voltam úgyhogy csak heti egy angol óra volt de középiskolába angolos leszek és nem tudom mire számítsak.

2017. jún. 26. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A 0-tól fogtok indulni. ABC, számok alapszavak , alapnyelvtan. Aztán másodikban lehet, hogy új tanárt kaptok, aki majd a gyengébbek kedvéért, akik eddig lusták voltak tanulni, újra veszi az alapokat. Nálunk ez volt. Három tanárunk volt. Szörnyű volt, itt semmit nem fejlődtem. Az első éves tanáromnál tanultam a legtöbbet, aztán otthon magamtól.
2017. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
17%
Hacsak nem NYEK es középiskolába jelentkeztel akkor az angolt haladó szintről kezdik sztem. Próbálj meg valamit tanulni a nyaron. :)
2017. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0-ról fogtok kezdeni, ahogy egyes is mondja.
2017. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg a 0-ról kezdjük mivel semmit nem tudok mert heti 1 órám volt akkor is sokszor csak beszélgetünk vagy filmet néztünk.
2017. jún. 26. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 0-ról. Lesz majd egy szintfelmérő. Sokan lesznek úgy mint te, akik nem tanultak eddig angolt.
2017. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!