Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreaiul való olvasást gyakoro...

Koreaiul való olvasást gyakoroltató feladatok/hangoskönyvek interneten?

Figyelt kérdés
Tudok olvasni, írni, de idegen szöveget elég lassan, és szeretném, hogy könnyebben menjen. Tudom, persze én is tudok gyakorolni hogy olvasok mindenfélét, de félek esetleg nem jó a kiejtés, hangsúly stb. tudtok olyan feladatokat/oldalakat/hangoskönyvet ami viszonylag kezdőnek segítene gyorsabban olvasni? Köszönöm a válaszokat! ^^

2017. júl. 10. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most a V live nevű alkalmazás vagy oldal nagyon jó ilyesmire. Keresel egy videót, amihez van koreai felirat, és miután elolvastad, vissza tudod hallgatni.

Vagy letöltheted a TOPIK alapfokú feladatsorok 듣기 részét, aminek van átirata is, így ha az átiratokat olvashatod, utána vissza tudod hallgatni. A TOPIKGuide oldalon le lehet ezeket is töltögetni.

Ha szereted a koreai dalokat, akkor érdemes lassú dalok szövegeit letölteni, olvasni és meghallgatni, itt érdemes a rap és hasonló műfajokat elkerülni a kiejtés végett, a lassú dalok követhetőbbek.

2017. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ^^
2017. júl. 15. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!