Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene egy angolos 4 kicsi...

Segítene egy angolos 4 kicsi mondatocskával?

Figyelt kérdés

A nászéjszakát a szabad ég alatt tölti egy friss házaspár. A köv. mondják:

Férfi: The stars look like street lights.

Nő: Indeed.

Férfi: Haven't you ever been to the Rainbow Room before? That's the street below us. Nem értem, itt miről beszél a férfi.

Nő: I guess marrying you has changed my perspective completely.



2017. júl. 18. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

a csillagok olyanok mint az utca lámpák

igen

voltál e már valaha a "szivárvány szobában"? Ez az alattunk lévo utca.


De szerintem hiányzik egy szó innen


That's ON the street below us


igy nagyobb lenne a mondat ételme mert gondolom a "rainbow room" az egy hely, bár, club ilyesmi.


voltál e már valaha a "szivárvány szobában"? Ez az alattunk lévo utcában van.

2017. júl. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
: I guess marrying you has changed my perspective completely.
2017. júl. 18. 02:00
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

A csillagok olyanok, mint az utcai lámpák. (Számomra az úgy fénylenek talán jobban tetszene magyarul.)


Valóban.


Voltál már valaha a Rainbow Room-ban? A mögöttünk lévő utcában van. (Szerintem ahogy az első hozzászóló írta hiányzik egy on.)


Úgy vélem az, hogy hozzád mentem teljesen megváltoztatta a látásmódomat.

2017. júl. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt a Rainbow Room hullahazat jelent.

A par a menyorszagban beszelget. Fentrol latjak az utcalsmpakat.

A Rainbow Room ez az utca ami alattunk van.


New Yorkban volt vilaghires etterem, klub, bar, aminek Rainbow Room volt a neve, de nem hiszem, hogy arrol beszelgetnek, de lehetseges. A csaj lehet, hogy azert mondja, hogy megvaltozott a nezopontja, nem jar mar ilyen helyekre.

2017. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 chtt ***** válasza:
100%

Nem hiányzik az on. :)

Nem tudom, végül is hol vannak (affenyő, hogy nem tudom rátenni a kezem arra a filmre!), de létezik egy "Rainbow Romm" nevű étterem, csak úgy véletlenül a 65. emeleten van és 1934-ben nyitották meg. Nem mondom, hogy arról van szó, csak... Később van egy olyan szöveg, hogy "azt hittem, egy koszos kis francia étterembe viszel"


Ha valóban az étterem neve, akkor nem fordítjuk.

- Sohasem voltál még a Rainbow Roomban?

én sem értem, hogy jön ide az "Az ott az utca alattunk/Az az utca alattunk" - sorry. :(

2017. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehetnek a Rainbow Room etteremben is, a 65.-ok emeleten ulnek. Ferfi kerdezi, hogy nem voltal meg a Rainbow Roomben? That's the street below us. Az az utca alattunk, mondja a 65-ik emeleten, viszont akkor nem illik ide kerdezo bevezetoje, hogy a szabad eg alatt vannak, hacsak nem a teraszon beszelgetnek.
2017. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolso valaszomban jo helyen kapirgaltam.

A film, Tom Hanks, Meg Ryan, Sleepless in Seattle. Igen, ott vannak fent, az observation decked beszelgetnek.

2017. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Viszont a kerdezo leirasa nagyon felrevezeto volt.

Nincs semmi naszejszaka es meg csak nem is a szabad eg alatt toltik.

2017. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nincs igazad a filmet illetően.
2017. júl. 18. 12:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megirnad kedves kerdezo honnanszedted a szoveget? Elolvasnam hogy mi van a parbeszed elott es utan. Igy csak talalgatunk. Forditas meg van, de ha ertelmevel akarsz segitseget, akkor nyujts tobbet.
2017. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!