Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felvettek egyetemre de nincs...

Felvettek egyetemre de nincs nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Mennyire tudok majd belejönni? Lesznek gondolom angol órák is. Középszinten van érettségim belőle illetve kurzusra is beiratkozok 10.000 ft 48 óra. az egyetemen. Szerintetek teljesíthető így a nyelvvizsga?
2017. júl. 30. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindnen szakon kötelező felvenni a nyelvórát. De szerintem mindenhol megadják a lehetőséget, viszont általában az egyetemi nyelvi kurzusok nem annyira jók. De ha nagyobb városba mész tanulni, akkor könnyen fogsz találni magántanárt (egészen olcsón is akár - 1000-1500Ft/óra).


Én 10 évig németet tanultam, aztán az egyetemen kezdtem el tanulni angolul magántanárral, ~1-1,5 év elég a középszintre.

2017. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesznek órák, viszont egyetem mellett lehet, egy kicsit nehéz lesz nyelvet is tanulni.
2017. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!