Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondják angolul?

Hogy mondják angolul?

Figyelt kérdés

Röviden arról lenne szó, hogy nem rég jöttem haza egy pár napos londoni utazásból, és barátnőm ottani ismerősei nagyon kedvesek voltak. Külön videót készítettek az útról, hogy el ne tévedjek. És megígértem nekik, hogy és készítek egy videót Budapestről. Angolul nem tudok (németes voltam a suliban), de jó lenne egy rövid kis szöveget mellékelnem, ami a következő lenne:


"Mivel ti is megosztottátok velem/velünk a videókat, ezért most én is szeretném megosztani veletek, amit én recordereztem.(bocsi, tudom, nem magyaros) Különösen nagy köszönet illet: "Dórit, Laurát és Stellát" (random nevek) és amúgy mindenkit, aki feltöltötte a videókat ő youtube-ra. Jó szórakozást!"



2017. aug. 7. 03:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Since you have shared the wonderful videos with me/us, I'd like to do the same in return with the clip I've recorded.

A huge thanks especially to Dori, Laura and Stella and to everyone who has uploaded the videos onto YouTube. Enjoy!

2017. aug. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 7. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!