Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az egyik baratomat angolbol...

Az egyik baratomat angolbol fogom korrepetalni, tudtok adni tanacsokat?

Figyelt kérdés

Egyik baratom megkert , hogy korrepetaljam ot

Tokre megorultem neki, es elvallaltam, de nem tudom , hogy hogyan kene nekikezdeni

Erettsegire fogom felkesziteni. Gondoltam, hogy regi erettsegi feladatokat adok neki, de az egy ido utan tul egyhangu lesz.

Esetleg meg tudtok valamit ajanlani?


(Valahogy erzem, hogy valakiben fel fog merulni az, hogy miert nem jar rendes tanarhoz?

A valasz nagyon egyszeru:

Ingyen csinalom neki es en is szinten tudom magam tartani)

A valaszokat elore is koszonom



2017. aug. 7. 13:30
 1/1 anonim válasza:
100%

Az érettségi feladatok nagyon hasznosak, de azt én inkább úgy adnám, hogy csinálja meg otthon és én leellenőrzöm és megbeszélem vele.

Beszélgess vele angolul érettségis témákról, fent van a neten, mik vannak.

Vedd át vele a nyelvtant, igeidőket, fogalmazásnál levél szerkezetét, érvelés, vélemény szerkezetét.

Amik gyakran előfordulnak nyelvhelyességnél, vegyétek át egybe.

Olvastass vele, nézess filmeket, vagy inkább angol híradót, mert ott lassabban beszélnek és artikulálva, mint az érettségis hanganyagon.

2017. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!