Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalataitok az origós angol középfokú nyelvtanfolyamokról?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire hasznosak vagy mennyire segítenek felkészülni a nyelvvizsgára. Típus feladatokon kívül nyelvtani oktatás is van-e?

Mivel már elég régóta járok tanárhoz és voltam már nyelvvizsgázni is de valahogy sosem sikerül és mindig csak pár pont kellene. Ezért úgy gondoltam, hogy megpróbálnám ezt a tanfolyamot.



2017. aug. 14. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!(16,L) Én júliusban kezdtem el egy intenzív tanfolyamot ami összesen 70óra volt. Mi tulajdonképpen az alapoktól kezdtük a nyelvtant. Első óra present simple etc.. aztán szépen mentünk tovább óráról órára. Minden napra kaptunk egy szövegértés, levél, érvelés,fogalmazás(szóbelire), nyelvtant gyakorló házit illetve kaptunk szituációkat amiről egyenként beszélgettünk a tanárnővel. Az órán gyakoroltunk még magnót , lyukas szöveget jah és minden egyes nap szódolgozatot írtunk átlagosan olyan 200 szóból.

Egyébként ez a tanfolyam minden hétköznap volt 4x45 percben. Én mindéppen ajánlom hogy keress egy jó nyelvsulit, de csakis akkor ha van elég kitartásod , szorgalmad mert ezt máshogy nem lehet megcsinálni :D

Én most augusztus elején voltam is vizsgázni, még eredmény nincsen de remélem sikerülni fog.

Akárhogy is döntesz majd, sok szerencsét ! :)

2017. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor megéri megpróbálni. De te is origóson voltál.?
2017. aug. 20. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen megéri hiszen olcsóbb is mintha nyelvtanárt néznél ...:)

Igen, origóson voltam

2017. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én már nagyon várom az eredményt.

Hátha már a héten fent lesznek.

2017. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már én is nagyon váron. Minden nap az első dolgom megnézni de még mindig semmi :(((
2017. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!