Németül hogy lesz?

Figyelt kérdés
Szeretek festeni, ezért pár kép kivan rakva a szobám falára. Illetve a falon található még egy nagy festmény amit nem én csin. plusz pár kép a barátaimmal. Ezenkívül található a szobámba egy 2 személyes ágy egy nagy ruhásszekrény egy könyvespolc ahol könyvek és régi tankönyvek vannak. Van egy iróasztal azon van pár íróeszköz és egy lámpa.

2017. aug. 20. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ich mag malen, deshalb habe ich manche Bilde auf meine Wand gehängt. Auf Wand gibt es auch ein grosses Gemälde (Nicht von mir), und einige Bilde mit meinen Freunden. Ausserdem kann man in meinem Zimmer ein Doppelbett, einen grossen Kleiderschrank, und ein grosses Bücherregal, wo Bücher und altere Lehrbücher sind. Ich habe auch einen Schreibtisch, dort ist mein Kuli, mein Bleistift und eine Lampe.

Nyár van, bocsásd meg a hibáimat:D amúgy pár dolgot átirtam egy kicsit könnyebbre, nem fogok most én itt szenvedni a Passivval:D de nyugi, ugyan azt jelenti

2017. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A bucherregal utan nem vesszo jon hanem meg ele egy finden:) bucherregal finden,
2017. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vielen dank
2017. aug. 20. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ha kijavítja valami tanár akkor elmondod légyszi, hogy mik a hibák benne?
2017. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én így fordítanám:

Ich mag malen, deshalb hängen einige Bilder an der Wand meines Zimmers. Bzw. es gibt noch ein großes Gemälde an der Wand, das nicht von mir gemacht worden ist, und einige Fotos mit meinen Freunden. Außerdem sind ein Doppelbett, ein großes Kleiderschrank und ein Bücherregal in meinem Zimmer zu finden, auf dem Bücherregal stehen Bücher und alte Lehrbücher. Es gibt einen Schreibtisch, auf diesem liegen einige Schreibwaren und steht eine Lampe.

2017. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rick Mave ***** válasza:
82%

#5) Es ist nahezu perfekt, es geriet allerdings doch ein bißchen Sand ins Getriebe:


- ein großer Kleiderschrank

- Schreibtisch, auf dem einige Schreibutensilien liegen


(Nichts für ungut, ehrlich :)

2017. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dankeeeeee
2017. aug. 21. 08:30
 8/8 A kérdező kommentje:
7. igen
2017. aug. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!