Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanatok nekem? ( a...

Lefordítanatok nekem? ( a szövegek lennt )

Figyelt kérdés

ezt a kettöt kene ,

ez az rövidebb :

- God only knows what i've been -

ez a hosszabb :

- Trust in the Lord with all your hearth and lean on your own understanding; in all your ways acknowledge him, and he will make your paths straight. -



2017. aug. 24. 00:13
 1/5 anonim válasza:
40%

Isten csak azt tudja milyen voltam



Bizz az Urban teljes szívvel és támaszkodj a saját megértésedre; minden minden donteseddel öt tisztelt (lényegében az hogy mindenben tálald meg) ès ő vezér majd az utadon( egyenessé teszi az utadat)

2017. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) egyebkent naggyabol letudtam forditani cask picit nehez volt összerakni mint jelent kb
2017. aug. 24. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"naggyabol letudtam forditani cask picit nehez volt összerakni mint jelent kb"


Ha még kb se derült ki, hogy mit jelent, akkor mit értesz azon, hogy nagyjából le tudtad fordítani?

2017. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak Isten tudja mi/ki voltam.
2017. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizz az Urban teljes/tiszta/egesz sziveddel ne tamaszkodj/fuggj a Te eszleleseidtol/nezeteidtol; (biztos, hogy nem do NOT lean volt ott?) minden cselekedeteidben ismerd el es a jo/egyenes utra fog teriteni.
2017. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!