Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TOEFL nyelvizsga ha egy...

TOEFL nyelvizsga ha egy regeny olvasasa kozben oldalankent kb 5 szot nem ismerek?

Figyelt kérdés

Kb fel eve kezdtem el rendesen angolul tanulni, elotte csak ugy voltam, probalok minden nap uj szavakat megtanulni, olvasni, de ha pl egy regenyt olvasok, pl utoljara My Left Foot(Christy Brown) ami allitolag meg konnyu is, es oldalankaent atlagban 5 szot nem ertek, ez ink kevesebb, de elkezdtem the Language instinch c lingvisztikaval kapcsolatos konyvet ami tenyleg csak szotarral tudok, mert oldalankent kb 10 szot nem ertek mennyi eselyem lenne egy TOEFL nyelvizsgara?Rendeltem egy ezzel kapcsolatos konyvet, a feladatokat neheznek talalom, foleg, pedig meg csak az elejen tartok, a szovegertesnek, es a lenyeg megfogalmazasanal, szerintetek 6 honap alaltt fel tudnek keszulni a TOEFLre?

Koszi a valaszokat!



#angol #nyelvismeret #TOEFL nyelvzsga
2017. szept. 4. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
The Language Instinct (Steven Pinker)...-.-
2017. szept. 4. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Beleolvastam 6 oldalt a My Left Foot-ba. Minden szót ismertem. Szóval tényleg könnyű.

- Ami viszont azt jelenti hogy marhára kevés a szókincsed.


TOEFL? Lehet hogy fel tudnál? Honnan tudjuk?

2017. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nézz utána a TOEFL-nek. A TOEFL-n nem lehet átmenni vagy megbukni, hanem nyelvi szintekre oszt be. Szóval mindenki "átmegy", a kérdés, hogy azzal az eredménnyel-e, amire szüksége van.

[link]

2017. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre így látatlanban nem lehet válaszolni hogy fel tudsz-e készülni. Nyilván ha mondjuk eljársz tanárhoz, meg mellé angolul olvasol/nézel filmet stb. akkor 6 hónap alatt fel lehet készülni, ha meg heti egyszer 1 órára leülsz hogy na akkor most tanulsz, akkor meg nem.

Annyit lehet mondani, amit kb. #2 is elírt, hogy szókincset biztosan kell építeni, a feladatok lehet hogy csak elsőre nehezek, kicsit rá kell érezni hogy mit is várnak el.

2017. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. ös 3. koszonom a valaszotokat, igen azzal tisztaban voltam, hogy nyelvi szintekre ostanak, de valahogy azt gondoltam, hogy egy bizonyos szint alatt nemadnak semmilyen elismervenyt...
2017. szept. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!