Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan dolgozzak ki egy...

Hogyan dolgozzak ki egy középfokú nyelvvizsgához tételt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 6. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Melyik nyelv?
2017. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angol
2017. szept. 6. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
melyik nyelvvizsgához? Az Origó-s témakörökhöz tudsz letölteni és azokat átdolgozni.
2017. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Feltételezem Origosról van szó, ha pedig igen, akkor teljesen felesleges kidolgozni a szóbeli tételeket nyelvvizsgára, rengeteg szabadidőD elmegy vele és egyáltalán nem éri meg a fáradtságot, ugyanis nevetségesen könnyű egy Origo szóbeli.

Egy teljes egész témának kb a 10%-ról kellesz beszélned az alapján a kép alapján amit kihúztál.

Ha pedig nem tudsz magadtól mondani pár mondatot egy képről, hogy mi van rajta, mihez kapcsolódik és mesélni róla pár mondatot, akkor semmi keresnivalód egy középfokú nyelvvizsgán.


Én szóbelin úgy hoztam össze 43 pontot az 50 ből hogy egy szót sem tanultam a tételekből, csak átfutottam a címeket hogy mik lehetnek.

2017. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!