Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes a fordítás, (magyarról...

Helyes a fordítás, (magyarról angolra)?

Figyelt kérdés

Légyszi nézze át nekem egy jó angolos,mert nem szeretnék beégni:S

14 éves vagyok tanuló.Divatmániás vagyok.Imádom a ruhákat,édességet,zenét a természetet,az állatokat, nyarat.Kedvenc színem a zöld.Kedvenc ruhadarabom a mellények:) Remélem tetszik annak aki majd megnézi az összeállításaimat és segítek tippet adni hogy csinos és elégedett légyen magával:)))


I am 14 year one student.I am fashion mania.I adore the dresses, sweets, music the nature,the animals, summer.my favourite colour the green one.my favourite article the waistcoats:) I hope so it likes him who looks at my compilations then and I help to give a hint that pretty and satisfied fly with yourself:)))


2010. máj. 26. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Uhh, ez így elég gáz.


I'm a 14 yearS OLD student. I love fashion (ne írj olyat, amihez még kevés vagy). I love the dresses, candies (inkább mint a sweets), music, the nature, the animals and the summer (névelő kell). My favourite colour is the green. My favourite type of clothes (nemtom az article hogy jön ide) is the waistcoast (igét is kéne használni). I hope you like (magyarosabb úgy, ha azt írod, remélem tetszeni fog neked, plusz a mondat végét tekintve is így az értelmesebb) my combinations and I try to help you by giving advices (megint olyat akarsz írni, amihez nyelvtanilag kevés vagy) to be (létige!!!) pretty and satisfied with yourself.

2010. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ez totál webfordítás. Ne a nettel fordítsd le, mert nem ér semmit
2010. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Édi vagy:)
2010. máj. 26. 19:07
 4/9 anonim válasza:
100%

I am an 14 years old student. I love fashion very much. I love clothes, candies, music, nature, animals and summer(sztem nem kell a THE) My favorite color is green.( akkor kéne a The, ha egy konkrét zöldre gondolnál, de itt általánosságról van szó). My favorite type of clothes is the waistcoast. I hope people that see my combinations will like it and I am going to give them some advices about how they can be pretty and confident.

sztem így kicsit helyesebb, de nyugodtan javítsatok bele, fontos az építő kritika:)

2010. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

I am a 14-year-old student. I love fashion very much. I love clothes, candies(ez amerikai, a sweets a brit angol), music, nature, animals and summer. My favo(u)rite colo(u)r is green. My favo(u)rite type of clothes is the waistcoat(nem coast, az a tengerpart). I hope people who look at my combinations will like them and I will give them some advices about how they can be pretty and confident.


Na ez az én változatom ( az előzőét javítva). Ha valami nem jó, tessék javítani. :)


17/L

2010. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hoppá még annyit, hogy ...is waistcoat... the nélkül, szerintem nem kell.


17/L

2010. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettőhöz még annyi módosítst, hogy az advice megszámlálhatatlan, nincs többes száma.

Ez a webfordítás valami iszonyat volt! Hozzá ne nyúlj többet, annál még te is jobban tudsz angolul. "légyen" - fly: az a züm-züm légy

2010. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien segítettek:)))
2010. máj. 27. 07:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsonek, egy jo tanacs a jovore nezve, szerintem ne oltogass masokat, amig a te nyelvtani tudasod is edeskeves hozza.
2010. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!