Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy mondanád angolul? "Szemez...

Hogy mondanád angolul? "Szemeztem a csillagokkal. "

Figyelt kérdés

sziasztok!

angolórára kellene.


2017. szept. 11. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
We eyeballed one another with the stars.
2017. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
We were staring at each other with the stars.
2017. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
We held each other's gaze with the stars.
2017. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és az inoculate szóval hogy lenne?

i inoculated with the stars. ez helyes így?

2017. szept. 12. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem helyes. Honnan szedted?

Itt a szo jelentese

[link]

2017. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jaa, köszönöm.

akkor we eyeballed one another with the stars. a just szót hova tegyem, hogy helyes legyen? just with the stars vagy with just the stars?

2017. szept. 12. 15:53
 7/10 anonim ***** válasza:

A just sehova sem megy.

Az eyeballed szlenges kifejezes amugy.

2017. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

csak nekem tunik fel, hogy a kerdezo 'szemezTEM' irt es nem szemezTUNK? Miert WE-vel irjatok a mondatok???


'eyeing' a helyes kifejezes

I was eyeing the stars.


[link]

2017. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert szemezni ketten szoktak, szerintem. Kolcsonosen, oda-vissza szembenezni egymassal, nem. Eyeing nekem neznI, lesni , bamulnit jelent, egy szemely valakit/valamit.
2017. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor a kerdezo pontositsa, hogy mit akar


szemezni, amit ket ember szokott, akik kolcsonosen vonzodnak egymashoz, es pl. a barpult ket vegebol neznek egymas szemebe aradozva, az a staring es azt irhatjuk WE-vel we were string at each other for hours


szemezni valamivel, mint egy cellal, peldaul bejutni egy egyetemre, vagy a nagyinal az asztalon levo maglyarakassal pedig eyeing

he's been eyeing Harvard since preschool, she's eyeing that cake, eyeing the stars


az eyeball-t pedig olyan esetben hasznalhatjuk, amikor ranezesre akarunk megmerni valamit, can you eyeball the length of this field, I am trying to eyeball the size of his penis through his clothes...

2017. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!