Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon sokat segítene nekem...

Nagyon sokat segítene nekem az az illető aki lefordítja nekem helyesen és pontosan magyarról németre ezt a rövid kis motivációs levelem egy részét. Sikerülni fog?

Figyelt kérdés

"Mindig jókedvű, kedves és mosolygós vagyok. Szeretek az emberekkel foglalkozni és jókedvre deríteni őket. Fél évet voltam mint gyakornok egy kórházban ahol több részlegen és osztályon is dolgoztam. Ezért sok tapasztalattal rendelkezem aminek köszönhetően még pontosabb és ügyesebb lettem a betegellátásban. A munkámat felelősségteljesen végzem, gondos, lelkiismeretes és megbízható vagyok."

Sikerülni fog?



2017. szept. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék genyo lenni...De...hogy szeretnél úgy kimenni németbe dolgozni, ha még ennyit sem tudsz németül? Ha jól látom EÜ-be jelentkeznél, oda pedig szerintem azért kell némi tudás.
2017. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves valaki. Beszélem a német nyelvet, nagyon is jól. A probléma ott van, hogy a nyelvtanom nem a legjobb... Ha meg egy munkaadónak szeretnék egy jelentkezési lapot küldeni akkor nem mindegy, hogy deine, dein, deiner, deinennel írom meg... Beszélgetés közbe a szó vége mindig le van harapva, viszont itt nem tehetem meg. Üdv
2017. szept. 14. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült végül lefordítanom, köszönöm azoknak akik írtak privátban :)
2017. szept. 14. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez melyik szakma?
2017. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!