Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hangzanak ezek németül?

Hogy hangzanak ezek németül?

Figyelt kérdés
Péntekenként szoktam leginkább találkozni barátokkal mivel másnap nincs iskola. Hétvégente igazából változó miket csinálok, de gyakran kitalálunk valami programot, sohasem unatkozunk. Délelőtt tanulok kb. olyan 2-3 óráig utána elmegyünk kirándulni vásárolni vagy éppen amihez kedvünk van.

#német #nyelv #hétvége #iskola fogalmazás
2017. szept. 15. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Meistens treffe ich mich Freitags mit meinen Freunden, da ich nach der Schule nichts für Samstag lernen soll. Am Wochenende mache ich eigentlich immer was anderes, wir denken aber oft einen Plan aus. Haupsache ist, wir langweilen uns nie! Vormittags fange ich an mich für die Schule vorzubereiten... Es dauert ungefähr bis 14-15 Uhr, danach gehen wir wandern oder shoppen. Es hängt davon ab, worauf wir gerade Lust haben.
2017. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Am Freitags treffe ich mit meinen Freunden viel, denn wir müssen nicht in die Schule gehen. Am wochenende langweiligen wir nicht, wir vorhaben oft etwas. Meine Vormittag steht aus Lernen, ich lerne cirka 2-3 Stunden lang, danach gehen wir kaufen oder wir machen etwas, was wir machen wollen.
2017. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

2. vagyok.


csak gyakorolni akartam így este felé szóval tele van hibával az enyém. Az 1. jól csinálta. Most már látom a hibáimat.

2017. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Péntekenként

(jeden Freitag)

2017. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!