Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudná nekem ezt...

Valaki letudná nekem ezt fordítani angolra?

Figyelt kérdés
- Szia Kat. Nagyon de nagyon imádlak. De rá is térek a lényegre. Nekem már kezdettől fogva nagyon szimpatikus voltál, a bátorságod, és a kedvességed miatt. Épp ezért, arra a döntésre jutottam, hogy a te karakteredet választom, de remélem nem probléma?

2017. szept. 22. 23:07
 1/2 anonim válasza:

Hi, Kat.

I'm really like you. But the heart of the matter,is: you are so likeable to me from the beginning, because of your bravery and kindness. So that is why, I decided to choose your character, but I hope it isn't a problem?

2017. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hi Kat, I adore you ever so much. But the main thing is, to me, you were likeable from the beginning, your bravery and your kind attitude. In view of these, this is exactly why I have decided to choose your character. I do hope it is not an issue for you.
2017. szept. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!