Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán mennyire nézik...

Nyelvvizsgán mennyire nézik szigorúan a szószámot?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára megyek novemberben, és úgy hallottam az ECL-en kívül mindenhol kb egy oldalba kell bezsúfolni 200-300 szót, én meg elég nagy betűkkel írok sajnos. ECL-től meg a szövegértés miatt tartok, így másra fizettem be.
2017. szept. 23. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan veszik. Ilyen hülyeséggel ne kockáztasd a nyelvvizsgád sikerét, inkább gyakorold a kis betűs írást.
2017. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyesével megszámolják. Komolyan. Ha nincs meg a minimum, akkor 0 pont. A minimum 90%-ának kell meglennie. Tehát ha (random példa) 100 szavas levelet kell írni, akkor az 90. Ha 89 szavas lesz a leveled, akkor lehet akármilyen jó levél, akkor is 0 pont.


egy nyelvtanár

2017. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó, általában nem veszik túl szigorúan de ha feltűnően másfélszer annyit(vagy kevesebbet) írsz akkor lepontoznak. Biztos tudással nem kell izgulnod, ha minden más jó csak ezért nem fognak megbuktatni.

Viszont ha minden százalék számít célszerű begyakorolnod a kívánt mennyiséget mert akár 10-20% ot is érhet.

2017. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezősködj, hanem tőlük kérdezd meg írásban, hogy ha esetleg mégsem az történik majd, amit írnak, akkor legyen mire hivatkoznod egy esetleges fellebbezésnél!
2017. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ez tényleg komoly?


Ha nagy betűkkel írsz, akkor szimplán szólsz, hogy basszus elfogyott a lap és kérsz még egyet.

2017. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!