Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bookdepositorey.com velemenyek?

Bookdepositorey.com velemenyek?

Figyelt kérdés
Rendelt mar valamelyikotok?:) Azert itt kerdezem, mert sok nyelvtanulo olvashat angol konyveket.
2017. okt. 23. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Én már igen.

Bár meg kell jegyeznem, hogy külföldi cégtől csak akkor rendelek, ha itthoninál (angolkonyvek.com például) nem kapom meg.

2017. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Én rendeltem, abszolút megbízható oldal szerintem. Több ismerősöm rendszeresen rendel onnan könyveket, ha esetleg nem érkezne meg, vagy sérült lenne a könyv, akkor ingyen újraküldik, nincs szállítási költség se, gyakran vannak akciók, és jó árban vannak a könyvek is. Eddig rossz szót én nem olvastam még az oldalról, bár biztos, hogy van, de ismerősi körben ezt ajánlja mindenki, és ezt szeretik a legjobban.
2017. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

[link] oldalon rendeltem egy tucatszor. Mind teljesen normál módon, időben megérkezett, bankkártyás fizetéssel.


Jó tanács: ha kiválasztottál egy könyvet, rendelés előtt nézd meg az oldal alján a kapcsolódó ajánlatokat, mert lehet, hogy azok között ugyanazt a regényt olcsóbban, akcióban megkapod (csak lehet hogy más kiadásban, vagy esetleg más könyvmérettel).

2017. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Már egy polcnyi könyvet rendeltem tőlük eddig még nem volt gond. Elfogadnak paypal-t is és ingyenes a postázás így legtöbbször olcsóbban kijön mintha a sarki könyvesboltba mennék. Igaz nem akkora a választék mint angolból de több nyelven vannak könyveik.

Átlagban egy hét mire megérkezik, nem postával küldik hanem rendes csomagküldővel.


Amíg máshonnan rendeltem magyar posta sokszor elvesztette és megrongálta a dolgokat mire ideért(elázott, összetört, stb) vagy egyszerűen meg sem próbálta kihozni és be kellett utaznom a központba.

2017. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat!:) meg irhattok nyugodtan.

Egy kerdesem lenne, ha valakinek van ideje esetleg elmagyarazni. Irhattok ide is vagy privatba.

De mire jo a Paypal? Es hogy lehet "letrehozni/megcsinalni"? Miert jobb, mintha siman, kartyaval utalnek?

2017. okt. 23. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

De mire jo a Paypal?

Semmire.


Es hogy lehet "letrehozni/megcsinalni"?

Regisztrálsz.


Miert jobb, mintha siman, kartyaval utalnek?

Semmivel se jobb.

2017. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 könyvem elázott

köszönöm szépen nem kell több saláta

2017. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!