Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha egy számomra új nyelven...

Ha egy számomra új nyelven tanulok új szavakat, mikor és hogyan tanuljam meg a szó ragjait?

Figyelt kérdés

Ahogy megtanultam a szótőt, egyből kezdjem ragozni is vagy ráér később?

Nemrég kezdtem spanyolul tanulni. Megtanultam 2-300 szót de sosem tudom helyesen használni. Sok szónak tudom már néhány ragját de nem tudom hogy hogyan gyakorolhatnám, főleg hogy nincs ki kijavítson mert csak online weboldalakon tanulok.


2017. okt. 23. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Eloszor tanuld meg az alapveto nyelvtani szabalyokat, azzal ugye egyutt jarnak az alapveto igeidok is. Azokat megtanultad, utana menni fog minden uj szoval, hiszen ezert szabaly. Ezenfelul pedig ne szavakat tanulj, hanem kifejezeseket es aprobb mondatokat, mert azert nem tudod oket helyesen alkalmazni mert elszigelelt kis reszeket tanulsz, es igy nem latod a nyelvtani strukturat es alkalmazni sem tanulod meg.
2017. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!