Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok, így menne?

Mit gondoltok, így menne?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni spanyolul,de mivel egyelőre egy csóró egyetemista vagyok,így semmilyen nyelvtanárra nincs pénzem egyáltalán.

Arra gondoltam,hogx magamtól kezdem el megtanulni,netről,esetleg appok segítségével.

Menne így szerintetek?

A cél a középfok egyelőre.

20L



2017. okt. 27. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menne.
2017. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán, a pénz nyelvtanulás tekintetében nem akadály. Interneten minden fent van már.
2017. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rizikós.
2017. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én franciát kezdtem el 14 évesen tanulni egy unalmas nyári szüneti napon. Most 17 vagyok, már magántanárhoz járok, és az elején azt mondta, hogy egész jó kis dolgokat tanulgattam össze, csak eleinte volt egy bizonyos akcentusom ami a kezdőknél is borzalmasabb volt :D de csak volt.

Szóval, ha találsz egy normális, megbízható oldalt, akkor sikerülni fog. :)

Ja, és vannak olyan oldalak, hogy emailben küldik naponta a leckéket, ami nagy segítség az elinduláshoz. Általában az első 10-20 lecke ingyenes, csak azután lenne fizetős, azt pedig már nem kell kérned.

Remélem tudtam segíteni.

Hajrá:)

2017. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!