Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Önálló némettanuláshoz milyen...

Önálló némettanuláshoz milyen könyvet, munkafüzetet, szótárat javasoltok?

Figyelt kérdés

Jelenleg angolt tanulok, jól megy, szeretem, B1-es szinten vagyok. Tanulgatom itthon is és az iskolában is jó az angoloktatás, illetve én nyelvi előkészítős iskolába járok.

Szeretnék elkezdeni németet is tanulni, mert szerintem az angol mellett az a leghasznosabb és van egy osztrák ismerősünk is, így pár alap kifejezést, szót már tudok. Illetve anyukám is tud németül.

Majd akarok tanárhoz járni, mondjuk jövőre, de addig is, szeretném elkezdeni egyedül. Viszont nagyon nem ismerem a német nyelvoktató könyveket, szerintetek melyik lenne jó nekem, kezdőnek?

Illetve még félek attól, hogy nem fogok-e belezavarodni abba, hogy egyszerre két nyelvet tanulok, nem fogom összekeverni a szavakat?


2017. okt. 30. 08:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!