Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan oldalt keresek, ahol...

Olyan oldalt keresek, ahol angol anyanyelvű vagy angolt tanuló emberekkel tudnék chatelni. Tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írtam-e a kérdést.

Ha lehet olyanok írjanak, akiknek van személyes tapasztalatuk. Az angolomat szeretném fejleszteni (középfokú nyelvvizsgám van), valamint jó lenne megismerni valakit egy másik országból. Ó, és tudom, hogy ez veszélyes, mert nem látod ki ül a másik oldalon és nem akarok 40 éves férfiakkal beszélni. Ki lehet ezt szűrni valahogy?

17/L



2017. nov. 3. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Bizony sok a cukrosbácsi.
2017. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Legyél tagja fb-on egy olyan csoportnak, ami csak külföldiekből áll, és írd le nyugodtan a bemutatkozásnál, hogy szeretnéd fejleszteni a nyelvtudásod és beszélgetni valakivel angolul. Én már találtam így embereket, de inkább tanárhoz járok mert nem szeretek neten dumálni.

Volt már, hogy rámírt 1-2 kétes fickó, leígérték a csillagokat az égről, tuti életet kínáltak Amerikában, vízummal... el kell őket hajtani a francba :)

2017. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Semmi értelme külföldiekkel chatelni. Az lesz belőle, hogy ők sem fullosak angolból és átveszed a hülyeségeiket. Ha már chatelni akarsz akkor ne külföldit keress, hanem olyat, aki Angol vagy Amerikai (ott született, ott él). Attól függően melyiket szeretnéd gyakorolni.
2017. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Úristen. Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy véleményed szerint egy magyarnak az amerikai vagy angol nem külföldi?

Természetesen nem egy bangladesi 17 évesre gondoltam, aki 3 szót makog angolul, hanem native speakerre.

Szerencsére az Államokban és Angliában is van fb, az amerikaiak pedig elég nyitottak, hogy beszélgessenek neten, tapasztalatból mondom. Ők meg valamennyit azért csak értenek angolul.....

2017. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Óvatos legyél, semmi olyat ne adj meg magadról, amivel beazonosítható vagy, max. annyit írj, hogy magyarországi középiskolás és kész. Azon túl a véleményedet írjad mindenféléről, az a nyelvgyakorlás, nem az, ha személyes síkra tereled (vagy hagyod terelni) a beszélgetést.


[link]

2017. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!