Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Csordás Norbert féle Angol...

A Csordás Norbert féle Angol Nyelvkönyvről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Alapfokon szeretnék megtanulni angolul, önálló tanulással. Ez a könyv jó lehet erre a célra?


Mi a véleményetek a könyvről?



2017. nov. 6. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azelőtt ezt írtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..

Még hozzá tehetném, hogy segédanyagként nagyon jó lehet, de magában ez olyan, mintha kitéptek volna három oldalt a pekingi telefonkönyvből, és odaadták volna neked, hogy tanuld meg karácsonyra. Általában nyelvkönyv címmel egy tanfolyami sorvezetőt illetnek; ami a Csordás, azt rajta kívül mindenki más nyelvtankönyvnek hívja.

De ez csak az én véleményem.


Tanulni angolt szerintem bármelyik kurzus könyvsorozata jó, vannak régiek, vannak jók, vannak divatosak, vannak... :) mindegyik ugyanoda vezet, az angol nyelv nemtudásának mértékét csökkenti.

2017. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha értem. Én netről töltöttem le, és kinyomtattam.

Számomra jónak tűnik, de persze érdekelne több ember véleménye is. Mellette a Duolingo-t gyakorlom online.


Ez a tudás elég lehet egy alapfokú nyelvvizsgához? (Legalább az írásbeli részére gondolok)


A cél az lenne, hogy tudjam azt a szintet, amit egy alapfokú nyelvvizsgán elvárnak, legalább írásban.


Amit fontos lenne magabiztosan megtanulnom az a nyelvtani része, meg a rendhagyó igéket is megtaláltam már a neten:


[link]


Vagy van ennél a könyvnél sokkal jobb ilyen elvárásokra?

Mi lenne a legjobb?

2017. nov. 7. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A Csordás az jóóóó
2017. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvtant tanulni majdnem jó, azért a majdnem, mert az én tapasztalatom az, hogy a bolygó lakosságának felénél szakadék van aközött, hogy hibátlanul fújja a szabályt, és aközött, hogy alkalmazni is tudja, szóval hozzá kell még tenni egy gyakorló könyvet.

Hogy az egyes szinteken mi a követelmény, nyelvtanból, az itt olvasható:

[link]

2017. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!