Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan módszert amivel...

Tudtok olyan módszert amivel a lehető legkevesebb idő alatt ha nem is profin de megtudok tanulni angolul?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a helyzetem, az angol tanárom borzalmas, semmire nem haladunk érettségi előtt állok még nyelvvizsgám nincs, úgy érzem kisiklik az életem, mert ez tönkre tesz hogy nekem nem megy.


Valami olyan módszer kellene amit ingyen tudok tanulni, miden költség nélkül, otthon( faluban élek) és a lehető leggyorsabb módon érek elváltozát


Nagyon FOntos, aki tud kérem segítsen



2017. nov. 14. 19:29
 1/2 anonim válasza:

módszer nincs. Annyi ilyen kérdés van a gyk-n, de lehet, kell rá 1 óra és a fejed is megfájdul a sok infótol. Azt szokták írni, hogy ott a net, rengeteg tanulási oldal van, könyvek, nézz filmet idegennyelven, olvass - ezek nem rossz javaslatok, de elég tág fogalom.


Ha tudsz tanulni könyvből, akkor javaslom a Báti-Véges angol nyelvkönyv címűt, ez kissé bő lére ereszti a nyelvtant, értelmes mondatokkal, feladattal, megoldással, történettel, de csak javasolni tudom.

Ha először inkább rövidebbet szeretnél, akkor Bajczy Tünde, Kerekes Zsolt alapfokú angol nyelvtan. Ezekben is megvannak a fentiek, de nem veszi rögtön az összes nyelvtant.

Ha van könyvtáratok, akkor ott hátha megtalálod.


Ha nincs, akkor marad a net, ott viszont kikeresni, hogy Neked melyik a legjobb... Ezt csak Te tudod. A bőség zavarába fogsz esni. Esetleg legyen Szalai Nóri 5 perc angolja, kezd az elején, ami könnyebben megy, ott ugorhatsz.

2017. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszerzel 5-6 középfokú könyvet és végignyaladzod őket.
2017. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!