Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarul hogy hangzana szépen...

Magyarul hogy hangzana szépen ez az angol mondat?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki le tudná fordítani? :/ Rajtam abszolút mértékben kifogott, pedig a lényegét szerintem értem, de lefordítani nem sikerül. Előre is nagyon köszi, ha valaki segít! :)


And regional initiatives have been among the hardest hit by the ongoing budget austerity, which has left a vacuum that is being filled by extra-regional actors and a growing group of political leaders who hope for a multipolar world where the United States is no longer the dominant power.


2017. nov. 17. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A jelenlegi költségmegszorítások egyik legnagyobb elszenvedője a helyi kezdeményezések, ami miatt olyan űr támadt, amit nem helyi szereplőkkel próbálnak betölteni és egyre növekszik azon politikai vezetők csoportja, akik egy olyan többközpontú világban reménykednek, ahol már nem az Egyesült Államok a legfőbb hatalom.
2017. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm! :D Esélyem sem volt, még magyarul is alig értem.. :D
2017. nov. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!