Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » HELP! Hogy kell ezt lefordítan...

HELP! Hogy kell ezt lefordítani? Ház leírás

Figyelt kérdés

Én egy kertesházban lakok. A ház sárga. A kertben van egy garázs és kettő műhely. A kert kicsi. A házban 4 háloszoba,konyha , fürdöszoba, nappali , és hall van. A fürdőszobában zuhany, fürdökád, mosdókagyló van. A konyhában a mosogató mellet van a szekrény. A szekrényel szembe a pult azzal strégan szembe a konyha asztal. Az én szobám fala piros. Az ablak alatt van egy kanapé vele szembe az ágy. Az ajtó mellet a szekrény mellette a tv. Vele szembe az író aztal.


Tudom hosszú de életbe vágó.. én itt szenvedek vele..



2017. nov. 22. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
I live in s house with a garden. The house is yellow. The backyard has a garage and two workshops. The garden is small. The home has four bedrooms, a kitchen, bathroom, lounge and a hallway. The bathroom has a shower, bath and a hand basin. In the kitchen next to the sink is a cupboard. Opposite this cupboard is the breakfast bench and across it the kitchen table. My bedroom wall is red. Beneath the window is a couch, opposite the bed. Next to the door is is the wardrobe is a television. Opposite is the writing desk.
2017. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*Next to the door is is the wardrobe is a television.

Next to the door is is the wardrobe and beside it a television.

2017. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!