Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítjuk helyesen...

Hogy fordítjuk helyesen németre az alábbi szöveget?

Figyelt kérdés

Igazolás


Ezzel az okmánnyal igazolom, hogy xy (született 12.04.1987 Budapesten, Magyarországon) az XY Cégnél Budapesten volt alkalmazott, mint tehergépkocsi vezető 02.12.2010-től 01.01.2017-ig. Munkaköre: Áru szállítmányozása Európaszerte ponyvás szerelvénnyel illetve ADR cikkek szállítása (veszélyes áru szállítás)



2017. nov. 29. 10:01
 1/2 Rick Mave ***** válasza:

Bescheinigung


Dieses Dokument bestätigt, dass XY (geboren am 12. 04. 1987 in Budapest, Ungarn), bei der in Budapest ansässigen Firma XY für die Zeit von 02. 12. 2010 bis 01. 01. 2017 als LKW-Fahrer angestellt war. Sein Arbeitbereich: europaweiter Warentransport mit Plane ausgestattem LKW, einschliesslich Gefahrguttransport von ADR-Waren.

2017. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rick Mave ***** válasza:

Jav.: "....ausgestattetem LKW"


Elnézést az íráshibáért (gyorsan írtam és nem néztem vissza).

2017. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!