Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van egy misszió aminek az...

Ha van egy misszió aminek az ABC nevet adom, akkor az angolul ABC Mission lesz vagy fordítva és Mission ABC?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

ABC Mission.


Nem tudom honnan feltételezted a második lehetséges megoldást, de nekem egyből a Mission Impossible című film ugrott be, és jobban utánanézve, mások is furcsának tartották, hogy miért Mission Impossible? Helyes ez nyelvtanilag? Miért nem Impossible Mission? És hát azért, mert az "Mission: Impossible".

Úgyhogy egy másik lehetséges megoldás a valaszodra a Mission: ABC.

2017. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Számomra egyértelműnek tűnik a:

Mission ABC


Vedd csak alapul a játékokat.

Round two, mission two, mind így írják.

Azonban ha már neve is van a küldetésnek, akkor azt is általában ilyen formában tüntetik fel csak a számozás után.

2017. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen, sorszám állhat a Mission után.

Lehet az, hogy Mission 34 - ABC, Mission 34: ABC, Mission #34 - ABC.

De ettől még nem válna helyessé az, hogy Mission ABC.

2017. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mission ABC
2017. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okosabb nem lettem, de szerintem is Mission ABC, mint például Club Cue és nem Cue Club.
2017. dec. 16. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Mission BBQ
2017. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!