Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik spanyolul tudnak/tanulnak...

Akik spanyolul tudnak/tanulnak mennyire vagytok jok? Pl. Az alabbi 1 perces videobol mennyit ertetek meg?

Figyelt kérdés

[link]



Kerlek ezekre valaszoljatok, mennyire ertitek a videot? Lehetseges valaszok:


- egyaltalan nem ertem mirol van szo

- egy ket szot ertek

- egy ket mondatot ertek, de osszessegeben keves, hogy megertsem mirol van szo

- nagyjabol ertem (minden masodik szot ertek pl. es kb. lejon hogy mirol beszelnek)

- egy ket mondat kivetelevel mindent ertek

- vicceket ertem benne? ahol nevetnek peldaul

- minden egyes mondatot tokeletesen ertek (kiveve ahol mar annyira halk)


Korod es nemed is ird le es azt hogy hany eve tanulsz spanyolul :)



2017. dec. 20. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahol félúton vagyok az "egy ket mondat kivetelevel mindent ertek" és a "vicceket ertem benne? ahol nevetnek peldaul" között.

Gimiben öt évig tanultam spanyolt, azóta csak próbálom "szinten tartani" magam.

22/F

2017. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi volnék melyik perceknél nem értitek, ha gondoljátok azt is leírhatjátok!
2017. dec. 20. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy-két mondat kivételével mindent értek. Értem, miért nevetnek. 3 évig tanultam spanyolul, azóta eltelt jópár év, néha használom. A videóban nagyon zavar az akcentus, nem ehhez vagyok szokva.
2017. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és 27N
2017. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent èrtek. Tanárral 2014-ben kezdtem el de hamarabb is tudtam már valamennyit magamtól. Spanyol szakos vagyok ès most spanyolországban tanulok (erasmus, spanyol nyelvèszetet ès irodalmat).
2017. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok 25/N
2017. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent értek, viszont 4 éve nyelvterületen élek, a férjem is spanyol anyanyelvű, úh így nem is csoda. Bár a kiejtés nekem szokatlan, mert nem Spanyolországban lakunk.
2017. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!