Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Diplomához kötelező a külön...

Diplomához kötelező a külön megszerzett szóbeli + írásbeli nyelvvizsga egyesítése?

Figyelt kérdés
Csináltam egy középfokú Telc szóbelit, és egy Euroexam írásbeli nyelvvizsgát. Nyelvvizsgáztatási Akkreditációs Központban voltam az egyesítés miatt, ahol azt mondták az egyetemnek el kell fogadnia így is, tehát felesleges a különeljárási díj ellenében egy plusz papírt kikérnem. Így hát elvittem az egyetemre a nyelvvizsgákat, ahol direkt megkérdeztem a tanulmányi osztályon, hogy elfogadják e az egyesítés nélkül? Azt mondták igen. Lezáróvizsgáztam, és még is a tanulmányi státuszomat lezáróvizsgázott nyelvvizsga hiányzik státuszra rakták. Írtam már emailt az egyetemnek, de ez péntek délután történt, így hétfőnél előbb nem kapok választ. Viszont érdekelne, hogy volt e esetleg valakinek hasonló esete? Vagy tud e bárki erről valamit, hogy így nem köteles az egyetem elfogadni?

2018. jan. 27. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is külön lett meg az írásbeli és a szóbeli, kértem róla egy egyesítő papírt, kemény 3 ezer forintot kellett fizetni.....

Egyszerűbb lett volna, nem?

2018. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, de nem hiszem, hogy jogodban áll meghatározni, hogy kinek mennyit jelent az a 3ezer forint. Mivel azt mondták mindenhol, hogy nem szükséges, így nem is kértem ki. Mert számomra többet jelent, hogy ha azt a kis összeget is megspórolhatom és a családomra költhetem mint, hogy fölöslegesen kidobjam. Bár nem pontosan a kérdésemre válaszoltál, de mindezek ellenében köszönöm a válaszod.
2018. jan. 27. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mostmár rácsesztél... Vond le a tanulságot. Le van írva, hogy diplomához komlex (szóbeli+írásbeli egyben) nyelvvizsga kell. Ezek után én sem igazán értem miért nem csináltad meg. Értem, hogy megkérdezted de a szabályzat szerintem világosan fogalmaz. Azz meg, hogy sajnálod azt a háromezer forintot erre csuda jó szöveg de senkit nem fog a való életben meghatni... Szokj hozzá..
2018. jan. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Végül mit válaszoltak?

2019. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!