Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a 4 orosz szót lefordítaná...

Ezt a 4 orosz szót lefordítaná valaki angolra?

Figyelt kérdés

Pirossal kereteztem be [link] .

Ezek pályanevek egy játékban. A vége felé szavazni kell egy adott pályára, és így nem tudom mire szavazzak.


2018. febr. 8. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1 ferry crossing


2. array of marcases


3. Gulf of Oman


4. fire storm

2018. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.: Köszi!


Az 1.-es hibás, ilyen nevű pálya nincs, az Seine Crossing lesz akkor. A 2. is, talán Markaz Monolith, nem?

A 3., és 4. viszont jó!

2018. febr. 8. 14:28
 3/3 chtt ***** válasza:

Tegnap nem jártam erre, de gondolom, azóta te is tudod, hogy igen. Az első kettő valszeg azért nem stimmolt, mert gugli fordító nem tudott megbirkózni vele (pedig szerintem nem nehezebb, mint a második kettő). Igaz, itt vagyok én majd' ezerévesen, és még sosem tűnt fel, hogy a Szajnát oroszul Szénának mondják :)))

Szóval, az első átkelés a Szajnán azaz Seine Crossing, és a másodikat is jól tippoltad:

[link] - [link]

2018. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!