Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a létező leggyorsabb módja...

Mi a létező leggyorsabb módja annak, hogy megtanuljak németül beszélni?

Figyelt kérdés

1 évem rá. Angolul, olaszul és latinul tanultam életem során, de iskolarendszerben. Most nem járok sehova sem, munkához (előbbre jutáshoz) kellene, legalább egy középfokú szint.


Mit tanácsoltok? Elsősorban beszélnem kellene tudni.



2018. febr. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A tanulás.
2018. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván ezen belül, konkrét módszerekre es személyes tapasztalatokra gondoltam.
2018. febr. 13. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
1 év alatt maximum! egy erős alapod lehet, középfok kizárt.
2018. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdjek hozzá?
2018. febr. 13. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

A leggyorsabb módja az hogy, kiköltözöl 1 évre Németországba. Mármint viccen kívül.


Ha ezt nem tudod megoldani, akkor egy jó magántanárt kell találni. Az iskolai rendszer tele van ismétlésekkel, szóval szerintem egy tömörebb anyagot intenzív tanulással simán meg lehet csinálni 1 év alatt. Ha vizsgázni is akarsz belőle, akkor viszont legalább 3-4 hónapot csak a vizsgára való felkészüléssel kellene eltölteni és az úgy már neccesebb.

2018. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell vizsga. Az kell csak, hogy a munkahelyemen tudjak beszélgetni, emaileket írni, olvasni (IT terület).
2018. febr. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!