Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lenne szíves nekem...

Valaki lenne szíves nekem lefordítani ezt a levelet németre?

Figyelt kérdés
"Kedves Péter! Nekem tetszik ez a téma és érdekel is. Köszönöm, hogy engem kérdeztél róla. A házimunkában nálunk az egész család kiveszi a részét. A szervezést anyukám csinálja. Mindenkinek megvan a feladata. Én szívesen segítek főzni, kertészkedni, kocsit takarítani. A benti munkákat nem nagyon szeretem. A mosás, takarítás, vasalás anyukám feladata. Ha valami elromlik a házban és meg kell szerelni az apukám feladata. Én heti 2-3 alkalommal segítek itthon a házimunkában. Szerintem jó dolog ha mindenki kiveszi a részét a háztartásban. Remélem tudtam segíteni és jó előadást tartasz majd a témáról az iskolában."
2018. febr. 18. 09:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!