Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki 100 százalék helyesen...

Zsófia Kiss kérdése:

Valaki 100 százalék helyesen lefordítaná nekem ezt a 11 db mondatot legyszi? Nagyon fontos. Danke és puszi.

Figyelt kérdés

1. Mikor nyit ki az üzlet?

2. Mikor zár be az üzlet?

3. Holnap reggel fel foglak hívni telefonon.

4. Veszek magamnak egy cipot.

5. Gyalog fogok menni.

6. Kaptam 100 eurót.

7. Tegnap láttam egy szép fiút a parkban. 8. Kinyitom az ablakot, mert meleg van a szobában.

9. Becsukom az ablakot, mert hideg van a szobában.

10. Becsuknád az ablakot kérlek, fázom. 11. Bezárjam az ajtót?



2018. febr. 22. 00:48
 1/7 anonim válasza:
54%
Csináljuk meg a házifeladatod? 😁👌 amúgy ha angol lenne tök szivesen segítenek, de sajna nemetül egy mukkot se tudok 😂 ezvan bocsi...
2018. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsófika kicsi szívem tessék megpróbálni leírni a szerinted helyes fordítást és ha nem jó segítünk (akár segítek) kijavítani. De hogyha te nem erőlteted meg magad, más miért tenné helyetted?
2018. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Danke és puszi. XD
2018. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Wann öffnet das Geschäft?

2. Wann ist das Geschäft gesperrt?

3. Ich rufe dich morgen früh telefonisch an.

4. Ich kaufe einen Schuh für mich.

5. Ich gehe gehen.

6. Ich habe 100 Euro bekommen.

7. Gestern habe ich einen hübschen Jungen im Park gesehen. 8. Ich öffne das Fenster, weil es im Raum warm ist.

9. Ich schließe das Fenster, weil es im Raum kalt ist.

10. Du solltest das Fenster bitte schließen, mir ist kalt.

11. Schließ ich die Tür?


gúgl trenszlét.

Csak mert lusta voltam végigolvasni is őket.

2018. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De tenyleg,az ilyen gatlastalan kerdezöket ki kellene hajitani.A kisujjat sem akarja megmozditani,hanem elvarna,hogy masok dolgozzanak helyette.Neked szol Zsofika!
2018. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Tegnap este nem volt időm már forditgatni hajnalban. Nem vagyok az a lusta, varom hogy olembe hulljon a siker fajta. Azóta sem volt annyi időm, hogy elő tudtam volna venni megprobalkozni vele. De most elő
2018. febr. 22. 20:30
 7/7 A kérdező kommentje:
veszem, mert van időm végre tanulni.
2018. febr. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!