Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Értelmes ez a mondat?

Értelmes ez a mondat?

Figyelt kérdés
The other extreme is those parents who always let the children do what they want in order to children shall believe that how much their parents love them.
2018. febr. 23. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem ertelmes, es nem is ertem mit akarsz mondani a mondat utolso felevel
2018. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A másik véglet azok a szülők akik mindig engedik, hogy azt csináljanak a gyerekek, amit akarnak, azért hogy a gyerekek elhiggyék mennyire szeretik őket a szüleik.
2018. febr. 23. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ja, azt hittem, valami írástudatlan harlemi bennszülött költeménye alkoholos fórumokon.

Ha a te műved, akkor is érthető, csak nem jó.

Két perce ajánlottam valakinek az egynyelvű szótár használatát. Hogyan is kell használni?

in order to do something

Azaz ide nem helyes, mert a "recept" nem engedi egy főnév berakását a konstrukcióba, akire vonatkozna a cselekvés.

2018. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
The other extreme is those parents who always let children do what they want to so as to they believe just how much their parents love them.
2018. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Another extreme is those parents who always let their children do what they want, in order to show their endless love.
2018. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!