Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítja ezt? (angol)

Valaki lefordítja ezt? (angol)

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem fordítani egy sorozatot és olyan mondatot találtam hogy ''The blood ran black'' szerintetek ezt hogy fordítsam? Leírom hogy miről van épp szó a sorozatban:

Lényegében egy házaspár rég elveszett fiát megtalálják de valaki épp mondja nekik hogy nem szabadna újra befogadni a fiút és ezt a mondatot használja.



2018. febr. 25. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg egy szólás, ami olyasmit jelenthet, hogy messze esett az alma a fájától.
2018. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szolas Igy lenne: my blood ran cold. Nagyon megijedtem, elszornyultem. Megfagyott a ver bennem.

[link]


Soha nem hallottam black-el. De a fekete talan szomorusagot, merget jelenthet, vagy helyi szolas.

2018. febr. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Folytatom... viszont ha egy ember nem kap eleg oxigent, nincs eleg oxigen a verdenybe, akkor a ver besotetedik, ugymond fekete.

Tehat aki mondta, nem kapott levegot meglepeteseben, Igy forditanam. Semmi esetre sem az #1 valasza.

2018. febr. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!