Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki volt Origó angol B2-es...

Ki volt Origó angol B2-es nyelvvizsgán most márciusban?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok milyenek voltak a feladatok? Ki hogy érzi?

2018. márc. 3. 14:22
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a lyukas szöveget [link] :)
2018. márc. 3. 15:11
 2/33 anonim ***** válasza:
A link alapján 2-őt elrontottam. A szövegértés amúgy nem volt nehéz a fordítás sem, a 2.-ik levélnél azért kellett agyalnom h mit írjak és hogy azt hogy űltetem át angolba. Az első levelem kicsit kaotikus lett... összességében szerintem nem volt nehéz. Te hogy érzed?
2018. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Összességében szerintem sem volt nehéz. A szövegértésben mindent megválaszoltam, a lyukas szövegnél 1-et tévesztettem. A levélnél az elsőt választottam, egy kicsit lehet, hogy összecsaptam de szerintem nem lett rossz.
2018. márc. 3. 20:18
 4/33 A kérdező kommentje:
A véleménykifejtésnél nem nagyon tudtam, hogy mit írjak, végülis amellett érveltem, hogy a lányok intelligensebbek mert pl több mindenre tudnak egyszerre figyelni stb :'D A fordítás sem volt túl nehéz, szerencsére bőven maradt időm rá..
2018. márc. 3. 20:18
 5/33 A kérdező kommentje:
Remélem sikerült mindkettőnknek! :)
2018. márc. 3. 20:19
 6/33 anonim ***** válasza:

Én nem értettem vele egyett mivelhogy a tanulás nem egyenlő az inteligenciával és h legyen művelt de attól h x időt eltölt a suliban csak okos lesz nem inteligens :-D

Hár szurkolok!!! Na 1 hónap múlva... ;-)

2018. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A szöveg alapján én is egyet vagy kettőt rontottam el. Én a második levelet választottam. Szerintem a szövegértés viszonylag könnyű volt, a közvetítés sem volt vészes. Bár lehet sikerült 1-2 nem túl magyaros mondatot kreálnom.

Húú még egy hónap...

2018. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
Eredmény van már valakinek feltéve a márciusi vizsgázók közül?
2018. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is voltam márciusban vizsgázni. A szóbelim 37 pontos lett,8 pontot remélem össze tudok szedni magnóból,ami szerintem nem volt vészes..az írásbelimet jónak érzem,ez a behelyettesítős nem volt nehéz,remélem a többi is jól sikerült!

Már lehetne eredmény,mert napi szinten nézegetem az emailemet meg az origo oldalát,de semmi..

Sok sikert mindenkinek!! :)

2018. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is nagyon izgulok már, de úgy gondolom, hogy a héten nem lesz eredmény. Az Origós csoportba valaki írta hogy a februári vizsgánál 25 napra rá került fel. Ez alapján még 'korán' van :-)

2018. márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!