Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S francia tapasztalat?

S. O. S francia tapasztalat?

Figyelt kérdés

Unokákhoz szeretnék kiutazni Párizsba a nyáron, és szeretnék pár alap mondatot addigra megtanulni. Sok S.O.S francia hirdetést találtam az interneten. Van valakinek tapasztalata? Tényleg lehet valamit tanulni negyed vagy fél óra alatt? És annak a sok fiatal franciatanárnőnek vajon van már elég tudása, tapasztalata?


Köszönettel, Imre


2018. márc. 3. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket a hirdetéseket én is olvasgatom, csak nem értem, hogy a nyelvórára milyen gumi kell, mikor azt írják, hogy anélkül drágább? Tehát ha nem viszek magammal radírgumit (???), akkor azt neki kell állnia, és ezért kér el többet?
2018. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A francia nehéz nyelv...az alapfok egy év. Fél óra alatt csak pár szót, mondatot lehet kívülről megtanulni. Szóval a hirdetés átverés.
2018. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom hogy ezzel nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, de szerintem az angol tudás is teljesen elég mivel a közhiedelemmel ellentétben szinte mindenki beszél angolul és könnyebb sokkal a kiejtés és a nyelvtan is. Pár alap mondathoz pedig felesleges tanár, nyelv óra elég neten utánanézni... (Természetesen ez csak az én tapasztalatoma, a francianyelv pedig csodás és megéri megtanulni)
2018. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!