Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül tudók. Ez hogy van...

Németül tudók. Ez hogy van németül?

Figyelt kérdés
Én vagyok az a fiú, aki nem mert leszólítani a boltban.

2018. márc. 7. 20:15
 1/6 anonim válasza:
0%
Létezik Google fordító
2018. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ich bin der Junge, der tat es nicht, mit dir im Supermaket/im Lebensmittelgeschäft zu sprechen.
2018. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Bocsi, nem szeretek másokat korrigálni, de ez abszolút nem hangzik németesen. Én így mondanám: Ich bin der Junge, der im Geschäft keinen Mut hatte, dich anzusprechen.
2018. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A #3 hangzik nekem is jobban. Meg annyi, hogy a "Junge" olyan tankonyves, "ich bin der Typ" vagy valami ilyesmi lazabban hangzik.
2018. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

De az meg úgy hangzanak, hogy nem vagyok az a típus, aki megszólít téged csak úgy a boltban. Nyers fordításban.

Jó a Junge

2018. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 A Typ szleng szó és kb pasit, srácot jelent. Nem csak azt, hogy típus. Ha nem tudsz németül, vagy legalábbis az biztos, hogy német nyelvterületen még nem éltél, akkor minek szólsz hozzá? Hülyeségeket írsz.
2018. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!