Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok könyveket amikből...

Ajánlanátok könyveket amikből jól fel lehet készülni az angol középszintű nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Németes voltam sajnos, de mérnökin nálunk angolt kérnek.Legalább egy szintfelmérőt kell csinálnom szemptemberben, de nyelvvizsgát szeretnék a nyár végén.Nyelvtan illetve szókincs is érdekelne!
2018. márc. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs középszintű vizsga.
2018. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
B2
2018. márc. 9. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Először döntsd el, hogy melyik típusú nyelvvizsgára szeretnél menni! Én pl. az ORIGO-n voltam.
2018. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÖSD nyelvvizsgából van angol? Én németből azt csináltam.Egyébként sima nyelvtan + szókincs könyveket megköszönném ha írnál, mert vannak hiányosságaim rendesen.
2018. márc. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!