Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Ismertek jó magántanárt (angol)?

Eddig a Mona Lingua nyelviskolában tanultam,viszont szívesebben járnék magántanárhoz angolból. Szóval ha ismertek jó angolt tanárt ,akkor nagyon sokat segítenétek nekem azzal ,hogy megosztjátok velem ezeknek a személyeknek a nevét :) (ha jártatok hozzájuk vagy hallottatok róluk esetleg egy rövid véleményt is szívesen olvasok. Nagyon megköszönném azt is ha esetleg egy elérhetőséget megadtok hozzájuk) Előre is köszönöm a válaszokat. 16/l

Keress kérdéseket hasonló témákban: magántanár, angol, Dunaújváros

márc. 13. 20:58  Privát üzenet  

A válasz
Igen, én például az vagyok, de ez téged nem segít ki, és nem hiszem, hogy itt bárki tanárt tudna neked ajánlani a városodban. Nézz szét, google, facebook, ismerősök, valakit biztos találni fogsz.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 16. 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudok angol nyelvtanuláshoz gyakorlópartnert vagy magántanárt keresni?
Tudtok Debrecenben egy jó angol magántanárt, aki sikeresen fel tud készíteni egy középfokú angol nyelvvizsgára?
Ajánlanátok angol tanfolyamot vagy magántanárt?
Nativ angol magantanart keresek Budapesten. Szerintetek hol alljak neki a keresesnek?
Tudtok ajánlani jó angol, román magántanárt? (*Csikszeredában)
Tudnátok ajánlani angol magántanárt Kaposváron?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!